Harry Potter

Harry Potter Spin Off'u mu geliyor ne?

4/05/2014Her çocuğun hayalidir Harry Potter'in yeni bir filminin çekilmesi.Onu izledikten ve kitaplarını okuduktan sonra hemen hayaller kurarız acaba yeni bir kitabı yazılsa nasıl olur,filmde neler olur diye.Ama J.K.Rowling sağolsun bizi hep hayal kırıklığına uğrattı ve seriyi devam ettirmeyeceğini açıkladı.Ama bu son değildi.Daha yan seriler var. :)

Tabi Harry Potter kadar heyecan verici olacağını sanmıyorum ama yine de Hogwarts'dan bahseden her film bence kendi çapında heyecan verici ve güzeldir.
 Warner Bros. CEO’su Kevin Tsujihara, J.K. Rowling’in çok satan kitap serisi Harry Potter’a yeni film çekeceklerini açıkladı.

Tsujihara, yeni filmin  bir devam niteliğinde olmayacağını, Hogwarts Dünyası’nın bir uzantısı olacağını söyledi. Ayrıca filmin J.K. Rowling’in “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”kitabından uyarlanacağını belirtti.

Röportaja göre, Harry Potter spin off’u bir üçleme şeklinde olacak. WB yeni spin off’un Newt Scamander adındaki bir Magizoologist (doğa büyücüsü) hakkında olacağını duyurdu. Üçlemenin ilk filmi, Harry Potter serisinin 7 yıl öncesinde, New York’ta başlayacak.

“Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” kitabı hakkında bilgi verecek olursak, hikaye “Fantastik Canavarlar” ile ilgi kitap yazan Newt Scamander’ın maceralarını konu almakta. Scamander, yazdığı “Fantastik Canavar” kitabı Hogwarts’ta ders kitabı olarak işlenmektedir. Kitap, birinci sınıf öğrencilerine okutturulur. Bu ders kitabı, genç büyücülerin olağanüstü yaratıkları anlaması açısından nemli bir derstir. Scamander yalnız bu yaratıklarla ilgili kitap yazmakla kalmaz, onları araştırır, nerede olduklarını öğrenir ve kendini birçok kovalamacanın içinde bulur.

Film hakkında verilen bilgiler şuanda kısıtlı. Ancak internette Harry Potter spin off’u ile ilgili birçok söylenti dolaşmakta.

_Eva_

You Might Also Like

0 yorumunuz