Bence Güzel

Canı sıkılan okurlarıma "Öteki Kadın"

5/22/2014

                                                                                                                                                                             Merhaba... Size yeni ve çok tatlı bir filmle geldim.Geçen gün can sıkıntısı çöekerken arkadaşlarn çağırmasıyla gittim ve çok beğendimmmm. Gülmekten ölebileceğim, sevgilinizden ayrıldıysanız ve acı çekiyorsanız tavsiye edebileceğim bir film. Şu an sinema da adı da "Öteki Kadın."  . Başrol oyuncusundan da ne kadar iyi bir film olduğunu da anlarsınız. Zaten Cameron Diaz'ın oynadığı bir filmin kötü olmasına imkan yok.
        Filmin konusuna gelince New York'lu çekici seksi ve dişli bir avukat olan Carly yani Cameron Diaz mükemmel sandığı sevgilisinin aslında onu kandırdığını ve evli olduğunu öğrenir. Ama bunu o kadar basit öğrenemez. Elinde lavabo pompası seksi kıyafetiyle sevgilisinin evine gittiğinde kapıyı sevgilisinin karısı açar. Her ne kadar durumu anlayıp çaktırmamaya çalışsa da işe yaramaz. Adamın karısı durumu anlar ve Carly'nin peşini bırakmaz. Ezik ve basit bir kadın olan Kate acılarını paylaşacak bir dost arar ve bunun için Carly'i yani kocasının sevgilisini dert ortağı görür.
     Aralarına adamın seksi ikinci sevgilisi de girince üç kadın bir araya gelip Mark'a cephe alırlar.
     Film 'üç kadın bir araya gelse dünyayı feth eder'  sözünü kanıtlayacak bir türden.
     Filmi izleyince "of Bence çok Güzel" diyeceksiniz. Hele karakterler ki ben en çok Carly'nin babasını ve her sahne de ayrı bir saç modeliyle ortaya çıkan sekreterini sevdim, hepsi harika. Tavsiye edilir. Öptüm.
 

You Might Also Like

0 yorumunuz