Klip izleme saati

Klip izleme saati: Hadise - Nerdesin Aşkım

8/26/2014

Bu aralar fikir bulamadığım için zorlandığım hakkındaki yazımı okuyanlarınız olmuştur.Kendimi fazla yorgun ve sıcaklardan bunalmış hissediyordum.Ama artık iyiyim.Zor da olsa insanlara değmediğini ve kimse için kendimi üzmemem gerektiğini anladım.Artık buradayım ve yeni bir klip izleme saatiyle başınızı şişirmeye geldim. :)

Hadise hep sevdiğim ve dış görünüşce talihsiz bir şekilde kendime benzettiğim bir şarkıcı ve son şarkısı insanı istemeden coşturan türden olduğu için onu ele alalım dedim.İster giyim kuşamı,ister hareketleriyle Hadise klipte yine döktürmüş bulunuyor.O ne biçim dans,o ne biçim bakış derken klip hemen bitiyor.Sonra tekrar başlatıp aynı şeyleri tekrarlıyorsun.Bir de,nedendir bilinmez,insan çikolata yemek istiyor klipten hemen sonra. ;)

İskender Paydaş’ın süper vizörlüğünde hazırlanan “Tavsiye” isimli albüm aralarında Alper Narman, Onur Özdemir, İsra Gülümser, Selim Siyami Sümer ve Gianluca Presti’nin de bulunduğu birçok önemli müzisyenin imzası yer alıyor. Şarkılarında dinamikliğe yer veren şarkıcı bence en doğru şeyi yapıyor. :)

Dinleyelim,coşalım. :)  Hadise - Nerdesin Aşkım


You Might Also Like

0 yorumunuz