Bence Güzel

Kalbim "Kalbim Ege'de Kaldı"da kaldı (error)

8/01/2015


Merhabaaa.Uzuuun aradan sonra yine geldim.Bu aralar dizilere sarmış bulunmaktayım. Yabancılardan şu anda favorim Doctor Who,ama yerliler sanki bir başka. :) Bir bakalııım.

Kuzenimin ısrarıyla izlemeye başladığım Kalbim Ege'de kaldı,şu anda Kiralık Aşk'la başa baş mücadelede.İkisini de çok seviyom.


Limon Film yapımı,Ömer Uğur ve Eray Koçak yönetmenliğiyle ortaya çok harika bir iş çıkmış.Başrollerde Beni Böyle Sev'den tanıdığımız Alper Saldıran ve daha önce dizilerde rastıma çıkmayan,benim için yeni oyuncu Oya Unustası yer alıyor. Filmin konusu süper,e kalite desen harika,geriye ne kalıyor,patlamış mısır,çekirdek ve koltuk. :D


Hikayemiz aslında basit,ama bir o kadar da karmaşık.İstanbul'da pek iç açıcı bir karşılaşma yaşamayan Zeliş ve Mustafa,Ege'ye,ninelerini görmeye gelince burada da birbirlerine katlanmak zorunda kalırlar. Iraz ninenin ise onlar için harika bir planı vardır. Eğer evlenir ve iki yıl birlikte yaşamayı başarırlarsa mirasını ve tarlasını onlara bırakacaklardır. Aslında önceleri çok basit olan bu evlilik anlaşması,sonradan kurallarını tahribe uğratarak karmaşıklaşır.


Kızı ilk gördüğümde aha bunun adı Ahmet olmalı dedim.Ama meğersem adı Zelişmiş.Kendisi erkek gibi bir şeydi ilk başlarda,ama sonra Mustafa sayesinde kıza benzedi. :D Mustafaysa kızı hoşlandığı çocuk için hazırlayayım derken aşık olmaya mı başlamıştır ne. ;)


Hikaye ve kurgu dediğim gibi,harika,bu dizi daha bir süre izlenir. Mutluyum çoook mutluyum. İzlenmeli mi? İzlenmeli. :D


Evet,bu yorumu da yaptığıma göre,sırada diğer diziler var. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.İzler izler yorumlarım. Yerli yabancı,her tavsiyeye açığım. :D
You Might Also Like

2 yorumunuz

  1. keyifle izle canim;) yaz dizileri icinde ege varsa bi baska olur zaten ♥♥♥♥♥

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet ya,keşke gele bilsem de gezsem. :)

      Sil