Bence Güzel

Jennifer Probst - Aranan Aşk Bulundu (Bence Güzel)

11/30/2015

Kate’e ailesinden genetik bir miras kalmıştır: insanlar arasındaki duygusal elektriklenmeyi hissetmek. Kimin kimden hoşlandığını, kimin kime sinir olduğunu, hangi çiftlerin uyumlu, hangilerinin uyumsuz olduğunu anlamak için onlara dokunması yetmektedir. Bu özelliğini kendisi için bir kez bile kullanamamıştır oysa.
Bazen bir ödül, bazen de bir lanet gibi hayatına yön veren bu özelliğini, başka insanları mutlu etmek için kullanmaya karar verir ve arkadaşlarıyla birlikte bir çöpçatanlık şirketi kurar. İnsanlar kendilerine doğru eşi bulabilsinler diye gizemli özelliğini kullanacak ve onları bir araya getirecektir.
Bir gün ofisin kapısından içeri giren bir adam ise, bütün işleri değiştirir. Kate ilk kez, kendisi için doğru olan bir adamın titreşimlerini hissetmektedir. Aranan aşk bulunmuştur; şimdi geriye sadece, onu elde etmek kalmıştır.


Bu aralar bi şey paylaşmadım ya. Kendimi kötü hissettim resmen. Kitaplar var okumak istediğim,ama kendime zaman ayıramadığım. Okuyamadığım. Bu da onlardan biri. Konusu ve özellikle kapağı çok güzel. Bir diğer güzel yanıysa seri olması. :)

Okuyanlar bi söylesin bakalım,okumalı mıyız? Okumayanlar da başlar artık benimle beraber. :)

Keyifli okumalar. :)


You Might Also Like

0 yorumunuz